Strona główna Artyści Artykuły o artystach Olivia Anna Livki w dodatku TopBass

Olivia Anna Livki w dodatku TopBass

778
0
UDOSTĘPNIJ

Olivia Anna Livki jest ambitną postacią o dość zróżnicowanych zainteresowaniach, które pozostają jednak w szerokim kręgu sztuki i twórczości. Dla nas, dziennikarzy TopGuitar, Olivia jest przede wszystkim wielce oryginalną śpiewającą basistką i songwriterką.

Jak mało która konsekwentnie realizuje swój talent, nagrywając frapujące, oryginalne kompozycje, ujawniające zarówno wysokie umiejętności wykonawcze tudzież aranżacyjne. Ona sama postrzega się także jako aktywną aktorkę i reżyserkę, ale nas interesuje muzyczna strona jej osobowości.

Kilka lat temu, po występach w pewnym programie kastingowym, zrobiło się o niej głośno, ale dopiero teraz jej dorobek wzbogacił się o drugą, dojrzalszą i bardziej przemyślaną płytę, tym samym nabierając znaczenia na polskiej scenie. Ciężko sklasyfikować gatunki muzyczne, w których porusza się Olivia Anna Livki. Ostry, często przesterowany bas, dominujące instrumenty perkusyjne i samplowane bity, skomplikowane frazy i melodie wokalu, zagęszczony rytm, dużo smaczków i wypełniaczy – oto ostatnia płyta „Strangelivv”. O nią i o wiele innych aspektów życia zawodowego oraz prywatnego zapytał artystkę w okładkowej rozmowie TopBass redaktor Maciej Warda.

Wywiadu z Olivią Anną Livki szukajcie w październikowym TopBassie – dodatku do magazynu TopGuitar (TG 10/2015).


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------