Strona główna Artyści Artykuły o artystach Parszywa trzynastka – 13 najgorszych płyt metalowych wszech czasów

Parszywa trzynastka – 13 najgorszych płyt metalowych wszech czasów

1851
0
UDOSTĘPNIJ

Lubimy cię, drogi czytelniku, dlatego postanowiliśmy dla ciebie przepłynąć przez morze muzycznych ekskrementów, by wybrać trzynaście płyt metalowych, których powinieneś się wystrzegać.

Tytułem wstępu: gdyby dane nam było przesłuchać i zapamiętać absolutnie wszystkie płyty metalowe, jakie kiedykolwiek ukazały się na świecie, lista tych najgorszych miałaby pewnie z siedem milionów stron. Ale pogrążanie kapeli garażowej, która nagrała osiem piosenek na taśmowym jamniku jest bez sensu – przecież poza dziewczynami i sąsiadami takich muzyków-amatorów nikt i tak tych utworów nie usłyszy. Dlatego skupiliśmy się na zespołach, które są rozpoznawalne i zasłużone dla sceny. I tutaj też moglibyśmy złych płyt wymienić dziesiątki, ale założyliśmy sobie, że ma ich być trzynaście, dlatego też musieliśmy dokonać selekcji, jakże nieobiektywnej, bo jak ocenić muzykę w sposób obiektywny? Jej efektem jest trzynaście niesławnych albumów podanych poniżej w kolejności alfabetycznej.

Możecie się nie zgadzać, możecie się kłócić, możecie wziąć lipcowy egzemplarz TopGuitar do pracy i rzucić go jutro rano gniewnie na biurko kolegi, by poparł wasze oburzenie. Możecie też – i to by świadczyło o was najlepiej – wysłać nam swoje propozycje najgorszych heavymetalowych płyt wraz z uzasadnieniem. Ale po co mielibyście słuchać i pamiętać o złych płytach? Ciekawi? Zapraszamy do lektury lipcowego wydania TopGuitar!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------