UDOSTĘPNIJ

Od najlżejszych wzmacniaczy basowych na świecie po ultrakompaktowy i uniwersalny head gitarowy. Poznajcie założyciela i mózg operacyjny jednej z najbardziej innowacyjnych i cieszących się sukcesem firm produkujących nagłośnienie basowe i gitarowe w XXI wieku – Marca de Virgiliisa, właściciela marek Markbass i DV Mark.

„Od zawsze czułem wielką potrzebę tworzenia i projektowania czegoś nowego, wykraczającego poza obecne standardy. W tamtym czasie wszystkie najpopularniejsze marki wzmacniaczy basowych i nie tylko oferowały praktycznie to samo, a ja nigdy nie lubiłem naśladować innych” – opowiada Marco. „Od samego początku miałem możliwość realizowania własnego projektu, gdzie mogłem decydować o każdym najmniejszym parametrze. To robiło różnicę… i nadal robi.”

Pełną rozmowę z Markiem de Virgiliisem, jaką przygotował dla was Maciej Warda, znajdziecie we wrześniowym wydaniu magazynu TopGuitar (TG 9/2016).

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWojtek Mazolewski – wywiad
Następny artykułGraj(mi)dół Zgierz 2016 – relacja
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!