UDOSTĘPNIJ

Nareszcie doczekaliśmy się czegoś świeżego w polskiej muzyce! Arek Jakubik i Olaf Deriglasoff postanowili podzielić się za darmo ze słuchaczami „40 przebojami”. Warto skosztować, bo taka okazja nie zdarza się zbyt często.

Rozmowę na temat płyty przeprowadził z nimi Bartosz Boruciak,przedstawiając czytelnikom płytę, którą można określić mianem popkultury przyszłości – o co chodzi? Oddajmy głos muzykom. Sami mówią, że płyta jest futurystyczna, a muzyka, która się znajduje na niej – jest nietypowa.

„Jesteśmy ciekawi, czy znajdzie się ktoś, kto odbierze naszą wiadomość w butelce, znalezioną na brzegu morza. Z drugiej strony powiem przewrotnie, że nas kompletnie nie obchodzi, jaki będzie odbiór naszych utworów. My tę muzykę robimy dla siebie i dla swoich kumpli.”

„Jakubik & Deriglasoff to nie jest twór przypadkowy. To nie jest casting. To nie jest głupi pomysł, który powstał przy piwie. Obydwaj – jak to się mówi w Poznańskiem – są pochytani.”

Czytelników TopGuitar zapraszamy do lektury wywiadu i sprawdzenia, co  Potrafimy sobie zorganizować życie panowie sądzą o współczesnym świecie muzycznym, o łączeniu spraw osobistych, zawodowych i rozrywkowych. Zapraszamy do zrozumienia wizji popkultury przyszłości.

Wywiad z Olafem Deriglasoffem i Arkiem Jakubikiem znajdziecie w lipcowym wydaniu TopGuitar (TG 7/2016).


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------