UDOSTĘPNIJ

Szwedzi cieszą się w naszym kraju ultrapopularnością. Serca polskich fanów podbili utworami traktującymi o waleczności polskich żołnierzy Września 1939 – „40:1”, oraz Powstańców Warszawskich – „Uprising”.

Dołóżmy do tego żywiołowe koncerty, coraz bardziej ich widowiskową produkcję oraz… refreny, które łatwo zaśpiewać, no i rytmy, w których takt każdy potrafi tupnąć lub klaskać. W sierpniu bieżącego roku ukaże się ósmy album grupy – „The Last Stand”. Na płycie, jak to na płytach Sabaton, heavymetalowe pieśni o bitwach, potyczkach, wojnach i honorowym umieraniu. Koniecznie w walce! Sabaton jest od dwóch lat w trasie… więc wybiera się również do Polski na dwa koncerty. Zespół wystąpi na Czad Festiwalu w Straszęcinie oraz na wROCK for Freedom we Wrocławiu. O tym wszystkim i jeszcze paru sprawach udało nam się porozmawiać z wokalistą grupy Joakimem Brodenem oraz basistą Pärem Sundströmem.

Wywiad z muzykami grupy Sabaton znajdziecie w sierpniowym wydaniu magazynu TopGuitar (TG 8/2016). Zapraszamy do lektury!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------