UDOSTĘPNIJ

Przed Rayem Wilsonem kilka pełnych roboty miesięcy. Właśnie ukazała się jego akustyczna płyta „Song for a Friend”, ale już za kilka miesięcy ukaże się też kolejny rockowy album. Jak Ray radzi sobie z niezależnością na międzynarodowym rynku muzycznym?

„Wszystkie moje wydawnictwa i trasy były robione niezależnie od dobrych kilku lat” – podkreśla Ray Wilson. „Lubię mieć kontrolę nad swoim przeznaczeniem i samemu podejmować delikatne decyzje dotyczące mojej przyszłości.

„W piosenkach z Song for a Friend jest wiele emocji. Smutek jest jedną z nich, ale jest również nadzieja, pasja, frustracja, gorycz, refleksja, wiara w siebie i tak dalej. Wydaje mi się, że nastrój mojej muzyki bierze się stąd, że jestem Szkotem.”

Rozmowę z muzykiem przygotował dla was Jakub Milszewski – zapraszamy do lektury czerwcowego wydania TopGuitar (TG 6/2016).


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułJanusz Yanina Iwański – wywiad
Następny artykułIhsahn – wywiad
Jakub Milszewski - dziennikarzem muzycznym został jak wszyscy dlatego, że nie nauczył się na niczym grać, co nie przeszkadzało mu w graniu i śpiewaniu. W "TopGuitar" odpowiada za Garaż, ale zdarza mu się pogadać z tym i owym. Pojawia się na Anywhere.pl, w "Live&Travel" i na Kvlt.pl. Występował z Ennio Morricone, zdobył złoty medal na Olimpiadzie Chóralnej, gra na basie, dorabiał rysowaniem komiksów i kopaniem rowów.