UDOSTĘPNIJ

Nasz dobry znajomy Wojtek Balczun z zespołu Chemia realizuje się nie tylko w muzyce. Pewnie nie wszyscy wiedzą, że był on w przeszłości także prezesem spółki PKP Cargo i co więcej, postawił ją na nogi.

Wczoraj media obiegła wiadomość, że Wojtek wygrał konkurs
na prezesa Kolei Ukraińskich. Poinformował o tym Minister Rozwoju Ukrainy Ajwaras Abromaviczius. Balczun był jednym z 31 kandydatów na to stanowisko.

ee991a6f-7a5a-4f32-8e3f-8930654f962e

Pozostaje gorąco mu pogratulować i mieć nadzieję, że sukcesy w biznesie nie wpłyną negatywnie na karierę zespołu Chemia.

Sam Wojtek, na swoim facebookowym profilu powiedział:

„Kochani, chciałem bardzo serdecznie Wszystkim podziękować za otrzymane gratulacje i dowody wsparcia. Postanowiłem zmierzyć się z najtrudniejszym biznesowym zadaniem w moim życiu. Na ten moment wygrałem międzynarodowy konkurs i otrzymałem rekomendację Komitetu Nominacyjnego. Teraz musi to zatwierdzić Rada Ministrów. Jeżeli ostatecznie podpiszę kontrakt, zrobię wszystko abyście tu i tam byli dumni. Dementuję też obawy, że CHEMIA dostanie rykoszetem. Może nie zawsze z oczywistych względów zagram koncert, ale idziemy do przodu i nasza miłość do muzyki pozostaje niewzruszona. Powstaje nowa płyta, a w zespole jest mnóstwo pozytywnej energii lokowanej w nowych numerach. Na hejterów nie poradzę, ale jestem bardzo dumny, jak dużo pozytywnych osób jest wokół mnie. Trzymajcie się mocno, a ja będę z całych sił walczył na tych dwóch frontach!”

Trzymamy kciuki za cały zespół i przy okazji przypominamy ich najnowszy teledysk do utworu „Gotta love Me” z płyty „Let Me”.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWarsztaty improwizacji Marka Jakubowicza
Następny artykułSuicidal Tendencies i Dave Lombardo
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!