Strona główna Imprezy Najbliższe imprezy Emergenza Polska startuje!

Emergenza Polska startuje!

870
0
UDOSTĘPNIJ
(fot. materiały prasowe)

Chcesz grać w największych klubach świata? Nie masz kontaktu płytowego? Dzięki Emergenzie możesz zdobyć sławę, o jakiej marzysz!

(fot. materiały prasowe)

Na początku października wystartował największy światowy festiwal dla zespołów bez kontraktów płytowych. Trwać będzie do czerwca 2012 roku. W trzech polskich miastach, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie, odbędzie się po kilkanaście koncertów, z których publiczność i międzynarodowe jury wyłaniać będzie krajowego, a potem światowego faworyta.

Jeśli jesteście młodym zespołem bez kontaktu płytowego, pragniecie rozwinąć skrzydła oraz rozpocząć karierę muzyczną – Emergenza jest dla Was! To nie talent show ani lokalne konkursy. To światowej klasy festiwal, dzięki któremu po największych klubach koncertuje nie jeden band będący kiedyś na samym starcie – tak jak Wy.

Zdobądź rozgłos i podbij serca fanów!
Od początku października do końca listopada 2011 roku młode zespoły mogą rejestrować swój udział w festiwalu na jego oficjalnej stronie: www.emergenza.net. W pierwszej edycji polskiej Emergenzy w trzech miastach odbywać się będą prawdziwe bitwy muzyczne pomiędzy kapelami.  Zespoły mogą mieć czynny wpływ na ilość publiki oraz wyniki głosowania, ponieważ zostaną zaangażowane w czynną promocję festiwalu. W pierwszej rundzie tylko i wyłącznie publika koncertowa ocenia i wyłania zwycięski zespół. Od etapu finałów regionalnych wraz z publiką zespoły oceniać będzie międzynarodowe jury. Wyjątkiem jest otrzymanie od organizatora Dzikiej Karty, czyli przepustki do dalszego etapu festiwalowego. Dlatego każdy zespół ma możliwość wybicia się oraz ukazania światu swojego talentu!
Od połowy grudnia 2011 do końca czerwca 2012 w ramach festiwalu będą odbywały się koncerty. Emergenza będzie gościła w najpopularniejszych klubach w Polsce: Klubie Muzycznym Łykend (Wrocław), Firleju (Wrocław), Strasznym Dworze (Katowice), klubie CK Wiatrak (Katowice), Fonobarze (Warszawa), Tabu Clubie (Warszawa) oraz Proximie (Warszawa – finał krajowy). Szczegóły konkretnych występów pojawiać się będą na bieżąco na stronie Emergenzy oraz na  www.facebook.com/emergenzapolska.

Czy jesteście gotowi zagrać w najlepszych klubach na świecie?
Podczas trwania festiwalu na zespoły czeka szereg przygód i muzycznych wyzwań, wyjazdów, nowych kontaktów i możliwości. Wolą organizatorów jest stworzenie profesjonalnych warunków dla startujących zespołów oraz umożliwienie im dalszej drogi budowania sukcesu muzycznego.
Najlepsze z grup, które zwyciężą w finałach krajowych, spotykają się na finale światowym Emergenzy, w Niemczech na Taubertal Open Air Festival (latem 2012 roku). Zespoły biorące udział w festiwalu mają szansę zagrać w najpopularniejszych klubach na świecie, takich jak Palladio, Melkweg, London Astoria, Rolling Stone, Oranżeria, SO36 i Muffathalle, na specjalnie przygotowanej scenie i na profesjonalnym sprzęcie, oraz zdobyć nagrody w postaci instrumentów muzycznych.

Emrgenza Polska: start!
Do udziału zaproszone są wszystkie młode, ambitne kapele do skorzystania z wielkiej szansy. Emergenza to nie talent show, to poważna muzyczna impreza, która nastawiona jest na znalezienie i pomoc prawdziwym utalentowanym artystom. Warto pamiętać, że ten festiwal odmienił losy wielu zespołów! Chyba nie trzeba namawiać do uczestnictwa… Odwagi!

Urodziłeś się, by grać na scenie?
Emergenza jest obecnie największym i najpopularniejszym na świecie międzynarodowym festiwalem muzycznym poświęconym młodym zespołom.  Do tej pory we wszystkich edycjach wzięło udział ponad sto tysięcy kapel, które co rok konkurują ze sobą o tytuł najlepszego zespołu na świecie. Festiwal obecnie odbywa się w najlepszych klubach muzycznych dwudziestu sześciu krajów Europy, Ameryki Północnej, Japonii i Oceanii. Cała impreza skupia uwagę milionowej widowni. Emergenza jest otwarta na wszystkie gatunki muzyczne. Warunkiem udziału jest brak kontraktu płytowego oraz wykonanie własnych utworów. Dla zespołów to szansa na wypromowanie własnej twórczości, ukazanie się szerokiej publice oraz zrealizowanie swoich muzycznych marzeń.

PRZEJDŹ DO HISTORII JAKO PIERWSZY ZWYCIĘZCA EMERGENZA POLSKA!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------