Strona główna Porady Jak promować zespół Nagraj profesjonalnego singla!

Nagraj profesjonalnego singla!

1314
0
UDOSTĘPNIJ
rock up your life

„Sprzeciwiamy się grudniowemu odrętwieniu! Gorrrące zespoły rockowe i wokaliści – obudźcie się z zimowego snu!” – oto jaką wiadomość właśnie dostaliśmy!

rock up your life

ROCK UP YOUR LIFE to zimowy, ale gorący konkurs dla wokalistów i zespołów rockowych, które marzą o profesjonalnym nagraniu autorskiego singla. Konkurs jest swoistym eksperymentem, albowiem organizator, czyli Muzyczne Studio Produkcyjne Spot, zamierza przeprowadzić go jedynie w obrębie społeczności Facebook’a.

„Rock up your life“, czyli gorrrący rockowy konkurs Studia Spot na przetrwanie zimy!

Profesjonalne nagranie singla to główna nagroda w wyjątkowym konkursie „Rock up your life“ organizowanym przez Muzyczne Studio Produkcyjne Spot, a jednocześnie propozycja dla zespołów i wokalistów na kreatywne spędzenie zimy. Wystarczy nagrać jeden rockowy utwór, by zrobić pierwszy krok ku muzycznej karierze!

Konkurs rozpoczął się 22 grudnia i będzie trwał całą kalendarzową zimę.

Aby wziąć w nim udział, wystarczy przesłać autorski utwór, wraz ze zdjęciem bądź logotypem, na adres: bartoszek@studiospot.pl. Jedyne co pozostaje, to mieć nadzieję, że przypadnie on do gustu społeczności Facebook’a. Bo to najbardziej obiektywne jury na świecie. Życzymy powodzenia!

Na zgłoszenia organizatorzy konkursu czekają do 10 marca 2011 roku.

Użytkownicy Facebook’a będą mogli oddawać głosy, klikając odnośnik „lubię to“ pod ulubionym utworem, do 20 marca. O tym, który zespół zostanie zaproszony do Studia Spot na nagranie najlepszego singla, dowiemy się już w pierwszy dzień wiosny!

Który zespół będzie miał szansę zawojować muzyczny rynek dzięki swojemu profesjonalnemu singlowi? Czy społeczność Facebooka dostrzeże prawdziwy rockowy talent?

Szczegółów szukajcie na stronach Facebooka:

www.facebook.com/Muzyczne.Studio.Produkcyjne.Spot


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------