UDOSTĘPNIJ

Ostatnie dni przyjmowania zgłoszeń!
Konkurs zaadresowany jest do wszystkich gitarzystów akustycznych oraz klasycznych wykonujących muzykę instrumentalną solo lub w duecie.

Eliminację do konkursu odbędą się drogą internetową za pośrednictwem portalu YouTube. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy gitarzysta w Polsce mający dostęp do sieci ma szansę zaprezentować swoje umiejętności, zdobyć wysokiej klasy gitarę akustyczną oraz wystąpić na scenie w ramach Warsaw Fingerstyle Festival 2016. Konkurs składa się z 2 etapów.
I etap – eliminacje drogą internetową
II etap – prezentacja utworów na żywo przed jury

Spośród zgłoszeń internetowych jury zaprosi nie więcej niż 15 wykonawców do II etapu konkursu, który będzie miał formę występów na żywo. II etap odbędzie się 24 września 2016r. przed wieczornymi koncertami gwiazd.
Termin przyjmowania zgłoszeń: 10 września 2016r.
Wyniki internetowych eliminacji: 14 września 2016r.

14285329_10207376552833235_888220795_o


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTen Years After w Polsce!
Następny artykułSteve Harris British Lion w Polsce
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!