UDOSTĘPNIJ

1 kwietnia 2017 r. mija termin publikacji filmów do ogólnopolskiego konkursu gitary elektrycznej MOJE SOLO

W dniach 1-3 maja 2017 r., w Mielnie, odbędzie się IV Bałtycki Festiwal Gitary Elektrycznej. W tym roku organizatorzy zaprosili do udziału m.in. After Blues z Maciejem Czaczykiem oraz Jacka Królika. Tradycyjnie odbędą się warsztaty prowadzone przez wybitnych pedagogów z Wielkiej Brytanii: Rowana J Parkera i Stuarta Shieldsa. Warsztaty w najmłodszej grupie wiekowej poprowadzi Czesław Zdrojewski, absolwent London College of Music. Na uczestników czekają również ciekawe prezentacje sprzętu muzycznego firmy Yamaha i Line 6 oraz programu Steinberg.

Jak co roku, organizatorzy zapraszają młodych gitarzystów elektrycznych z całego kraju, do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie MOJE SOLO. W konkursie mogą wziąć udział osoby do 18 lat (włącznie), w trzech kategoriach wiekowych:
1) do 12 lat,
2) od 13 do 15 lat,
3) od 16 do 18 lat.

Konkurs jest dwuetapowy – w pierwszym etapie w terminie do 1 kwietnia 2017 r. kandydaci powinni opublikować na You Tube swoje filmy z wykonaniem dwóch obowiązkowych utworów konkursowych (temat + własne solo). W drugim etapie biorą udział kandydaci, którzy zostaną zakwalifikowani przez jury do udziału w finale konkursu w Mielnie w dniach 1-3 maja 2017, podczas IV BFGE. Do wygrania są ponownie cenne nagrody, ponadto wszyscy finaliści uczestniczą w bezpłatnych warsztatach oraz koncertach. Regulamin konkursu, karta zgłoszenia oraz utwory konkursowe (nagrania i nuty/TAB-y) są do pobrania ze strony festiwalu: http://www.bfge.pl/konkurs-moje-solo


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułT-Rex – taśmowy delay Replicator w wersji studyjnej
Następny artykułTommy Emmanuel – polska trasa koncertowa „It’s Never Too Late”
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!