UDOSTĘPNIJ

NEAL MORSE i MIKE PORTNOY wraz z zespołem na jedynym koncercie w Polsce! Zapraszamy na An Evening with The Neal Morse Band.

 

Gwiazdy wystąpią 28.03 w Warszawskiej Progresji w ramach światowej trasy The Road Call Home promującej materiał z najnowszego podwójnego koncept – albumu „The Similitude of a Dream”. Czeka nas 2,5 godziny PROGa w najlepszym wydaniu!

Spot by Radosław Mroczek

 

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułPłyta Rendez Vous „Raz dane”
Następny artykułKoncert ku pamięci Krzyśka Fity – lidera Sonic Wave
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!