UDOSTĘPNIJ

Jesteśmy za półmetkiem największej basowej imprezy w Europie w 2016 roku. Dziesiątki wielkich muzycznych gwiazd (Dennis Chambers, Phil X, Stevie Salas, Lanar „Kern” Brantley, Scott Reeder, Rex Brown, Krzysztof Ścierański…) kilkunastoosobowe ciało pedagogiczne (wśród niego Stu Hamm, Alphonso Johnson, Felix Pastorius, Steve Bailey, Alex Skolnick…) i dziesiątki studentów jak co roku zachwyconych możliwością obcowania z muzycznym, instrumentalnym panteonem.

Bass Camp A.D. 2016 to powielenie sprawdzonych pomysłów z poprzednich lat, kilka nowych profesorskich twarzy i jak zwykle mnóstwo dobrej energii, która krąży gdzieś pośród uczestników, instrumentów i wzmacniaczy. Szefem całego zamieszania jest niezmiennie Ove Bosch, prawa ręka szefa Warwicka Hansa Petera Wilfera. Obydwaj panowie ponownie sprawili, że Bass Camp 2016 jest wydarzeniem ponadczasowym, przynajmniej dla wielu studentów, którzy przybyli na imprezę złaknieni wiedzy i muzycznych gwiazd.

Prezentujemy Wam kilka zdjęć z lekcji, jam sessions i otoczenia, w którym to wszystko się odbywa. Pełna relacja już niedługo.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułICE Jazz: SBB & Tomasz Stańko – niezwykła fuzja dźwięków w ICE Kraków!
Następny artykułEkskluzywne efekty Anasounds już w Polsce
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!