UDOSTĘPNIJ

„The Joshua Tree” to bez wątpienia jeden z najlepszych artystycznie albumów grupy, a na pewno ich największy komercyjny sukces. Po 30 latach od nagrania tej płyty zespół postanowił przypomnieć ją fanom i 12 maja rusza w trasę, podczas której będzie wykonywał wszystkie utwory z tego albumu.

Jak na razie nie ma informacji, czy U2 odwiedzą Polskę, ale znając operatywność naszych agencji koncertowych, jest to całkiem prawdopodobne. Na razie wiemy o ośmiu koncertach w Europie (w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Holandii i Belgii) oraz 16 w USA.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKazik i ProForma w Stodole
Następny artykułOrange OB1-500 podbija świat!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!