UDOSTĘPNIJ

Sny o magach, historie o czarnych damach, mnóstwo scenicznej magii i rockowego czarnoksięstwa na pewno nawiedzą każdego, kto wybiera się na jeden z trzech koncertów ikony światowego hard rocka. Legendarna formacja już za tydzień rozgrzeje do czerwoności Katowice, Poznań oraz Gdańsk.

Malownicze i charyzmatyczne Uriah Heep wystąpi w porywającym i niesamowitym show. Grupa kierowana od 1968 roku przez założyciela i gitarzystę Micka Boxa z dekady na dekadę kształtowała muzyczne schematy, zacierała granice oraz łamała stereotypy. Swoją twórczością wychodziła na barykady i zacierała bariery – torując sobie zasłużenie miejsce w tak zwanej wielkiej czwórce hard rocka. Posiadają na swoim koncie dziesiątki utworów stanowiących kanon muzyki rockowej. Ich występy kipią żywiołowością i choć Panowie spędzili ze sobą na światowych scenach tysiące koncertów -chemii między nimi nie brakuje. Lady in Black, July Morning, Easy Livin’, Gypsy, Rainbow Demon, Free And Easy… wymieniać by można długo, a litania tytułów to recepta na udany koncert. Tym bardziej, że większość twórczości Uriah Heep to same rockowe killery.

uriah_heep_b1

 

W ciągu trzech wieczorów w Polsce zabrzmią utwory-ikony, ballady uznane przez krytyków na całym świecie za najwybitniejsze w historii muzyki rockowej oraz być może… utwory nigdy nie grane w Polsce. Uriah Heep + special Guest: 02.12.2016 – Katowice, Mega Klub + special Guest: Lizard 03.12.2016 – Poznań, Klub B17-Inea Stadion + special Guest: Leash Eye 04.12.2016 – Gdańsk, B90 Club + special Guest : Sautrus Ceny biletów wynoszą: 110zł – od 01.09.2016 130zł – w dniu koncertu


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNowy teledysk The Neal Morse Band
Następny artykułDarryl Jones chce być nowym, piątym Stonesem!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!