UDOSTĘPNIJ

Już 28 stycznia rozpoczyna się prawdziwa muzyczna uczta. Andy Powell wraz ze swoim ponadczasowym muzycznym wehikułem o nazwie WISHBONE ASH odwiedzi Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice oraz Wrocław.

 

Koncerty Wishbone Ash to podróż przez muzyczne dekady, kiedy to kształtowały się muzyczne gusta, gatunki i upodobania a takie zespoły jak Wishbone Ash nadawały kierunek kolejnym pokoleniom.

Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego 2017 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego harad rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice i Wrocław – to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo. Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna a ich ostatnia studyjna płyta „Blue Horizon” pochodzi z 2014 roku.
W polską trasę z legendarnymi muzykami ruszy Steve Hill oraz jeden na najlepszych polskich progowych zespołów – grupa LIZARD.

Wishbone Ash

 „The Tough And Tender Tour 2017”
+ special guest

28.01.2017 – Poznań, CK Zamek

29.01.2017 – Gomunice, Bogart

30.01.2017 – Czechowice Dziedzice, Chacharnia

01.02.2017 – Wrocław, Stary Klasztor

 

Promotorem całej trasy jest Cinematographer Productions.

www.cinepro.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDREAM THEATER wraca do Polski!
Następny artykułAguilar AG700
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!