UDOSTĘPNIJ

Długo oczekiwana premiera 10go albumu Paula McCartneya z kolekcji Archive Collection już 24 marca 2017. Album Paula McCartneya „Flowers In The Dirt” z 1989 roku, który królował na szczytach list przebojów zostanie ponownie wydany w kilku formatach przez MPL/Capitol/Universal Music.

 

Wydanie najnowszego dzieła „Flowers In The Dirt” Paula McCartneya jak zawsze jest osobiście przez niego nadzorowane.

Flowers in the Dirt to jeden z najbardziej uznanych albumów lat 80-tych, nominowany do BRIT Award i Grammy Award. To na tym albumie swoje siły połączyli Paul McCartney i Elvis Costello który był współkompozytorem części utworów (My Brave Face, You Want Her Too, Don’t Be Careless Love and That Day is Done) oraz tacy twórcy jak Mitchell Froom, Trevor Horn, David Foster, Steve Lipson. Gitarzysta Pink Floyd – David Gilmour – pojawił się w utworze We Got Married, a George Martin zaaranżował nagranie Put It There.

Flowers In The Dirt Deluxe Edition Box to będzie kolejna perełka do kolekcji albumów Paula McCartneya. Oprócz wspaniałych nagrań audio i video wersja Deluxe zawierać będzie 32 stronicowy handbook z odręcznymi notatkami Paula McCartneya, 64 stronicowy katalog fotografii z wystawy Lindy McCartney z 1989 roku zatytułowanej Flowers in The Dirt oraz 112 stronicową książkę o powstawaniu albumu min. z wywiadami z Paulem McCartneyem i Elvisem Costello, informacja track-by track o każdy nagraniu oraz niepublikowane zdjęcia autorstwa Lindy McCartney.

Sesje nagraniowe do Flowers In The Dirt rozpoczęły się w 1987 roku a większa część albumu nagrań powstała w studio Paula Hog Hill Mill w Sussex.

 

Oryginalny 13 nagraniowy album został zremasterowany w Abbey Road Studios. Edycja Deluxe zawiera 18 bonusowych – nigdy wcześniej niewydanych –  nagrań, napisanych i wykonywanych przez Paula i Elvisa na 2 dyskach. Wersja Deluxe zawiera także dodatkowy kontent digitalowy trzech nagrań I Don’t Want To Confess, Shallow Grave i Mistress And Maid.

DVD, które dostępne jest z wersją Deluxe zawiera wszystkie video z albumu, trzy nowe filmy z archiwalnym materiałem pokazującym proces tworzenia płyty oraz materiał zatytułowany Put It There oryginalnie wydany na VHS w 1989 roku, „behind the scenes” z prac nad albumem Flowers In The Dirt a także fragmenty występów ze światowej trasy koncertowej z 1989 roku.

Wersja 2CD zawiera zremasterowane wersje nagrań na dysku pierwszym oraz niewydane wcześniej nagrania Paula i Elvisa na drugim dysku. 

Wersja vinylowa (podwójny winyl) posiada także dodatkowy content digitalowy. LP 1 zawiera zremasterowane nagrania z oryginalnej wersji, ale bez nagrania  Où Est Le Soleil? (które pojawi się właśnie jako dodatkowy bonus digital) Drugi vinyl zawiera niewydane wcześniej nagrania Paula i Elvisa.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułCichy klasyk – Yamaha SLG200NW Silent Guitar
Następny artykułAgencja Go Ahead zaprasza na koncert Welshly Arms!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!