UDOSTĘPNIJ

W codziennym życiu scenicznym, gdzie w jednym miejscu splatają się ze sobą liczne instrumenty, do tego dochodzą wokale, decybele sięgają zenitu, często mamy do czynienia z sytuacją, w której ciężko usłyszeć nie tylko własne myśli, ale i samego siebie. Aby temu zaradzić, firma ART po raz kolejny wyszła muzykom z pomocną dłonią, oddając im do dyspozycji nową, a zarazem ulepszoną wersję urządzenia My Monitor o nazwie ART My Monitor II.

Zmienił się nie tylko wygląd, ale również jego funkcjonalność. Art My Monitor II jest miniaturową wersją osobistego miksera z wbudowanym wzmacniaczem słuchawkowym. Urządzenie ma wejście mikrofonowe XLR, bezpośrednie wyjście XLR o poziomie mikrofonowym, wejście instrumentalne liniowe jack 1/4 cala i bezpośrednie wyjście liniowe jack 1/4 cala oraz stereofoniczne wejście jack 1/4 cala.

Każde z wejść ma osobną regulację głośności, dzięki czemu stosunek poziom sygnału mikrofonowego, liniowego i stereofonicznego możemy dostosować do własnych potrzeb. Za pomocą zastosowanych włączników możemy w łatwy i szybki sposób wyciszyć mikrofon bądź sygnał liniowy. Zmiksowany sygnał możemy monitorować za pomocą dwóch wyjść słuchawkowych. Całość zamknięta jest w estetycznej, wytrzymałej a zarazem kompaktowej obudowie.

My Monitor może być zasilany zarówno zasilaczem AC, jak i baterią 9 V. To bardzo łatwe w obsłudze, a jednocześnie kompaktowe urządzenie, które bez problemu zmieścisz w kieszeni swojej marynarki, a które w znaczny sposób ułatwi i uprzyjemni ci pracę czy to w studiu czy też na scenie


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------