UDOSTĘPNIJ

Z reguły nie wchodzimy w tematy polityczne, ale ta wiadomość zahacza o wielką politykę, choć jej temat jest muzyczny.

Amerykański marines, Geoffrey Ingersoll, opublikowł ostatnio tweeta, z którego wynika, że administracja Departamentu Obrony (odpowiednik Ministerstwa Obrony Narodowej) zakazała swoim urzędnikom słuchania w siedzibach i biurach konkretnych wykonawców muzyki rockowej i metalowej.

Na oficjalnym piśmie wymienionych zostało 5 zespołów, których nie można odtwarzać. Są to Korn, Nickleback, Slipknot, Smashmouth oraz Creed. Pozostaje tajemnicą jakimi kryteriami kierowali się podejmujący decyzję…

Za złamanie zakazu będą groziły konsekwencje.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułAgencja Moment zaprasza na gdański koncert Riverside
Następny artykułSoundedit ’17 – Precyzyjnie o awangardzie
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!