Strona główna Newsy Newsy artystyczne Nowy utwór Paula McCartneya „Hope For The Future”

Nowy utwór Paula McCartneya „Hope For The Future”

528
0
UDOSTĘPNIJ

Dzisiaj swoją oficjalną premierę ma nowy utwór Paula McCartneya zatytułowany „Hope For The Future”, który stworzony został na potrzeby gry komputerowej „Destiny”. 12 stycznia 2015 nagranie pojawi się w sprzedaży na płycie winylowej

Napisał niezliczoną ilość przebojów, utworów orkiestrowych, wydawał także albumy z muzyką elektroniczną i filmową zmieniając świat swoją muzyką. Wymieniany w Księdze Guinnessa jako Najbardziej Popularny Kompozytor na świecie i Artysta Wszech Czasów… Sir Paul McCartney – bo o nim mowa – dodał jeszcze jedną pozycję do oszałamiającej listy swoich sukcesów.

We wrześniu 2014, pojawiła się na rynku jedna z najbardziej oczekiwanych gier video tego roku – Destiny. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rozrywkowej tego roku. Wyprodukowana przez studio Bungie, które ma na swoim koncie produkcję Call of Duty, nowa gra Destiny ma zrewolucjonizować świat gier komputerowych.

Sukces rynkowy i rozmach tego przedsięwzięcia podkreśla dodatkowo fakt, że sam Paul McCartney skomponował piosenkę pojawiającą się w zakończeniu gry zatytułowaną Hope For The Future, a także wziął udział w przygotowywaniu ścieżki dźwiękowej. Podczas całej swojej kariery, Paul zawsze starał się dotrzeć ze swoją muzyką do jak największej liczby odbiorców i nigdy nie obawiał się nowych pomysłów. Tym razem po raz pierwszy Paul pisze muzykę do gry komputerowej w ten sposób zapoczątkowując nowy kierunek w muzyce rozrywkowej.

Wyprodukowana przez Gilesa Martina piosenka „Hope For The Future” jest równie epicka jak sama gra. W związku z bardzo pozytywnym przyjęciem tego utworu potwierdzone zostało oficjalne wydanie „Hope For The Future” w najbliższej przyszłości. Więcej wiadomości na ten temat już w najbliższych tygodniach.

mat.pras.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------