UDOSTĘPNIJ
Firma B.C. Rich w tym roku wprowadza nie tylko nowe warianty wykończenia i wyposażenia swoich najbardziej popularnych gitar, które zaprezentowała na targach NAMM 2016, ale przechodzi też zmiany organizacyjne, stwarzające nowe możliwości.

Właśnie ruszyła odświeżona witryna internetowa www.bcrich.com, na której znajdziecie tegoroczne propozycje B.C. Rich w zakresie gitar elektrycznych i basowych.

Kerry King Signature czyli instrumenty z osobistym atestem gitarzysty zespołu Slayer, dostępne w kilku różnych wersjach:

MK3-KKV-TFR-1030x383

MK1-KKW-TFO-1

Kolejne odsłony flagowych modeli Mockingbird i Warlock (z których najwyższa to Mk11), w wykończeniach eksponujących piękno użytego drewna:
Mk11-WL-ZC

mk9-warlock

mk5-warlockMk5-Mockingbird

Mk11-MB-TCB

Mk9-Mockingbird-1-1

Siedmiostrunowe wersje modeli Warlock i Warbeast dla fanów najcięższych brzmień:
mk1-warlock-7-string

mk3-warbeast-7

Basy Mockingbird MK3 z wzorzystym topem i aktywną elektroniką:

mk3-bass

Ponadto B.C. Rich zapowiedział nowy skład osobowy swojego amerykańskiego Custom Shopu, który działa pod dowództwem mistrza lutnictwa Rona Estrady z Mammoth Guitars. Zakład, w którym powstają najwyższej klasy, ręcznie robione instrumenty, planuje przeprowadzkę do kalifornijskiej Fontany w drugim kwartale 2016 roku.

Ostatnią, ale nie najmniej ważną wiadomością, jest nawiązanie współpracy przez Hanser Music Group – właściciela B.C. Rich – z firmą Praxis Musical Instruments, dzięki której instrumenty amerykańskiej marki będą cieszyć się jeszcze lepszą dostępnością na całym świecie.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------