Strona główna Newsy Basy Godin Shifter nominowane

Basy Godin Shifter nominowane

386
0
UDOSTĘPNIJ
Godin Shifter

Gitary basowe Godin, które zdążyly narobić już sporego zamieszania w tym roku wieńczą ten okres w sposób wyjątkowo godny, otrzymały nominację “Best Bass Guitar”.

Godin Shifter

Jest to nagroda dla producentów za najlepszą gitarę basową na rynku w danym roku, przyznawana już po raz 25 przez Music & Sound Awards.

Godin Guitars już od stycznia 2010 cieszy się rosnącą popularnością ich najnowszej serii basów elektrycznych – Shifter. Szef marketingu tej kanadyjskiej firmy Mario Biferali tak kwituje te prestiżową nominację:

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi i uhonorowani tą nominacją, a jednocześnie wdzięczni naszym kontrahentom, dealerom i artystom, ktorzy powitali nowe basy z tak pozytywną reakcją od samego początku.”

Godin Shift Bass – najważniejsze cechy

Korpus z lipy kanadyjskiej, szyjka z klonu, a podstrunnica z klonu lub palisandru. Radius gryfu wynosi 16 cali, a skala 34″. Gitara posiada przetworniki: 3x Passive single-coil alnico z ekstra dużymi magnesami z przełącznikiem podbicia tonów niskich. Elektronikę stanowią Custom 5-way switch, 1x volume, 1x tone (wraz z opcją Tonal push/pull).

Gratulujemy i trzymamy kciuki za końcowy sukces!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------