UDOSTĘPNIJ

Dwóch członków Tower of Power, perkusista David Garibaldi oraz basista Marc van Wageningen zostało przed koncertem potrąconych przez pociąg.

 


Na szczęście ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Obydwaj szli skwerem Jacka Londona w Oakland, było to bezpośrednio przed pierwszym z dwóch występów jakie zespół miał zaplanowane w Yoshi’s Jazz Club. Koncerty zostały odwołane, a policja prowadzi dochodzenie jak mogło dojść do tego wypadku, wszystko jednak wskazuje na to, że członkowie zespołu nie zachowali ostrożności przechodząc przez torowisko.

Trzymamy kciuki za ich szybki powrót do zdrowia!

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułMiędzynarodowa nagroda dla Alter Art
Następny artykułSymphonica – w Teatrze Muzycznym zabrzmi Metallica, Aerosmith i… Małgorzata Ostrowska!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!