UDOSTĘPNIJ

Mooer Red Truck – Multiefekt

Mooer Red Truck to rozwiązanie typu dwa w jednym dla profesjonalnych gitarzystów w trasie. Po dogłębnym badaniu rynku, Mooer stworzył kombinację naczęściej używanych i poszukiwanych efektów, zamkniętą w jednym, prostym w obsłudze, podłogowym urządzeniu. W pełni analogowe układy Boost, Overdrive i Distortion dają bogate, ciepłe brzmienie. Rozbudowana sekcja wysokiej jakości cyfrowych efektów, m.in. modulacji , delaya i reverbu z kontrolą Tap Tempo, umożliwia kreację przestrzenych, ambientowych pasaży (dzięki wyjściom stereo). Na scenie, dzięki wyraźnemu i precyzyjnemu tunerowi, Twoja gitara zawsze będzie gotowa do gry.   

Wbudowana pętla efektów ułatwia korzystanie z urządzenia w połączeniu z Twoim ulubionymi efektami oraz sparowanie efektów modulacyjnych Red Trucka z pętlą efektów Twojego wzmacniacza. Red Truck posiada wyjścia stereo i dedykowane wyjście z symulacją głośnika, które można połączyć bezpośrednio z Twoim stołem mikserskim czy interfejsem audio. Wszystkie parametry i funkcje stoją przed Tobą otworem, tak jak w tradycyjnym pedalboardzie. Wszystko widać jak na dłoni, a regulacja w czasie rzeczywistym przebiega znakomicie. Red Truck jest kompaktowy i łatwy w transporcie. Możesz go zapakować w miękki, dołączony do zestawu pokrowiec. Bez względu na to, w którym miejscu na świecie planujesz grać i do czego potrzebujesz się wpiąć, za każdym razem możesz zabrać ze sobą profesjonalną, a zarazem łatwą w transporcie kolekcję efektów.

Sugerowana cena detaliczna efektu Mooer Red Truck wynosi, wliczając VAT, 1264,20 PLN.

Wideoprezentacje:

Mooer Baby Bomb 30 – kompaktowy 30 watowy poweramp do preampów Mooer itp.

Mooer Baby Bomb 30 dysponuje 30 Watami mocy, w sam aby poruszyć każdy głośnik gitarowy z impedancją w przedziale 8-16 Ohmów. To znakomity partner Twojego ulubionego preampu – w kostce. Baby Bomb możesz z łatwością wyregulować, za pomocą 2 kontrolerów. Podłącz swój pedalboard do wejścia, a sygnał wyjściowy, przy użyciu kabla głośnikowego, wyprowadż do Twojej kolumny gitarowej. Ustaw przełącznik presence w pozycji warm lub bright i wyreguluj głośność. Gdy potencjometr głośności przekoczy godzinę 12:00, Baby Bomb odezwie się ciepłym, czułym na dynamikę gry overdrivem w stylu lampowym, o naturalnym brzmieniu. Urządzenie jest idealne dla każdego muzyka w trasie, któremu zależy na skromnym bagażu. Zasilisz je za pomocą dołączonego zasilacza  24 V DC.

Sugerowana cena detaliczna efektu Mooer Baby Bomb 30 wynosi, wliczając VAT, 530,70 PLN.

Wideoprezentacje

Mooer Free Step – efekt Wah  & Volume

Mooer Free Step łączy w jednej obudowie vintage’owy, analogowy efekt Wah i elastyczny pedał głośności. W trybie Wah, dzięki innowacyjnemu układowi czujników Mooera możesz aktywować efekt dotknięciem podeszwy, lub skorzystać z tradycyjnej metody z naciskiem palcy w dół i ustawić aktywny pedał w pozycji, jaką preferujesz – podobnie jak filtr. Specjalnie dostosowany induktor można ustawić pod Twoje ulubione brzmienie Wah, za pomocą potencjometru Q Range umieszczonego z boku obudowy.

W trybie Volume, Free Step wiernie odda wszelkie niuanse Twojego brzmienia. Chodzi gładko i bezprogowo, dzięki czemu korzystanie z niego w zakresie regulacji głośności dowolnego sprzętu to sama przyjemność. Pozycja zerowa pięty w dół (minimalna głośność) może być z łatwością ustawiona  w zakresie od 0 do 50%, za pomocą potencjometru minimalnej głośności, z boku urządzenia. Całość układu schowano w niezwykle solidnej obudowie z ruchomą platformą.    

Sugerowana cena detaliczna efektu Mooer Free Step wynosi, wliczając VAT, 606,58 PLN.

Mooer Expline – pedał ekspresji

Mooer Expline to pedał ekspresji w rozmiarze mikro, który zawiera wysokiej jakości komponenty elektroniczne, zapewniające płynną i prezycyjną kontrolę w każdych warunkach. Expline posiada dwa wyjścia TRS poszerzające warianty połączeń. Umożliwia to podłączanie pedału do szerokiej palety efektów zewnętrznych.

Sugerowana cena detaliczna efektu Mooer Expline wynosi, wliczając VAT, 353,63 PLN.

Wszystkie efekty zamieszczone w tym artykule będą dostępne w lipcu 2017.

Po więcej szczegółów zapraszamy na:

www.mooeraudio.com

www.w-distribution.de   


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------