UDOSTĘPNIJ

Nowy kompresor/limiter od EHX właśnie pojawił się na rynku. W pełni wyposażony, stereofoniczny efekt, który posiada na swoim pokładzie także przester.

Założyciel EHX Mike Matthews powiedział: „The Platform jest efektem mocarnym jeśli chodzi o działania w studio, pracę postprodukcyjną, jak i koncertowanie”. Efekt pozawala użytkownikowi precyzyjnie ustalić dynamikę gry i zapewnia kontrolę parametrów volume, attack, release i sustain jak również przycisk wyboru charakterystyki kompresji (soft i hard knee) oraz funkcji limitera.

The Platform posiada także aktywowaną footswitchem sekcję overdrive, która dodaje do brzmienia bogactwo harmoniczne oraz rasowe przesterowanie. Tę sekcję kontrolujemy potencjometrami volume, tone oraz drive. Ostatni regulator, swell, służy do redukcji efektu ataku kostką na strunę, co daje wspaniały efekt gry smykiem, albo na steel pedal guitar.

Kostka może pracować w trybie stereo zarówno na wejściu jak i na wyjściu, a szereg diod LED informuje o redukcji gainu w czasie rzeczywistym. To po prostu wskaźnik „opozycyjny” do typowego VU.

Efekt znakomicie współpracuje z bębnami, wokalem jak i z każdym rodzajem gitar, w szczególności z gitarami elektrycznymi i basami.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułEpiphone prezentuje Ltd. Ed. Lee Malia Explorer Custom Artisan Outfit
Następny artykułScorpions znowu oczarują Polskę!
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!