UDOSTĘPNIJ

W piątek 14 lipca miał miejsce wypadek samochodowy z udziałem muzyków amerykańskiej supergrupy Adrenaline Mob.

Muzycy byli właśnie w trasie przemieszczając się na kolejny koncert swoim camperem. Gdy zatrzymali się na poboczu, by wymienić uszkodzoną oponę uderzyła w niego rozpędzona ciężarówka. Na miejscu zginął basista zespołu David Zablidowsky, sześć osób trafiło do szpitala, z czego trzy są w stanie krytycznym.

Przypomnijmy, że zespół koncertował w składzie: Russel Allen (wokal), Mike Orlando (gitara), David Zablidowski (bas) oraz Jordan Cannata (bębny).

Trzymamy kciuki za ich powrót do zdrowia!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWrocławski STRAIN zagra na Jarocin Festival 2017!
Następny artykułLeszek Cichoński i Jose Torres zagrają przeboje Santany
Jego muzyczna podróż zaczęła się wiele lat temu, gdy jako 13-latek usłyszał klasyczny album Deep Purple “Nobody's Perfect”. Nauczył się grać na gitarze, potem na basie, założył swój pierwszy zespół, napisał swoje pierwsze piosenki... Jego muzycznym mentorem jest wokalista Jacek Siciarek, z którym grał w funk-bluesowym zespole DzieńDobry. Potem trafił do gdyńskiej formacji FARBA, z którą nagrał kilka płyt i wylansował kilka przebojów. W międzyczasie rozpoczęła się jego pasja dziennikarska, najpierw w czasopiśmie Gitara i Bas, potem w magazynie TopGuitar. Pisze także artykuły do czasopism TopDrummer i Muzyk. Jakieś pasje? Tak: gitara basowa, gitara basowa i... gitara basowa!