UDOSTĘPNIJ

Po tym, jak pierwsze cztery modele KHDK orientowały się bardziej na stylu vintage, teraz, równocześnie z pojawieniem się nowego albumu zespołu Metallica, producent zaprezentował pierwszy efekt KHDK sygnowany przez Kirka Hammetta.

KHDK Dark Blood Kirk Hammett Signature Pedal

Dark Blood z typowym dla wzmacniaczy, agresywnym i bezlitosnym przesterem typu distortion jest najbardziej „groźnym” przesterem od KHDK. Powstały w ścisłej współpracy z Kirkiem Hammettem efekt posiada syte lampowe brzmienie podkreślające zakres średnich tonów z dodatkową porcją high-gain’u.

 

khdk-dark-blood-kirk-hammett-signature-pedalDark Blood najlepiej czuje się w połączeniu z czystym ustawieniem wzmacniacza i jest też idealny podczas podróży lub jako awaryjny przedwzmacniacz na trasie koncertowej. Dzięki wysokim rezerwom gain’u oraz agresywnej, bezkompromisowej dynamice efekt ten przystosowany jest zarówno do tłumionych riffów rytmicznych jak i ostrych solówek – bez zastanowienia polecić go można wszystkim fetyszystom gain’u.

khdk-dark-blood-kirk-hammett-signature-pedal-frontDark Blood bazuje na oryginalnej konstrukcji układów KHDK i łączy klasyczne tranzystory z technologią MOS-FET. Zabiegiem typowym dla przesterów do metalu było umieszczenie na wejściu elementu podbijającego wysokie tony, który nadaje efektowi Dark Blood maksymalnej „asertywności” brzmienia.

Wszystkie efekty gitarowe KHDK produkowane są w USA z zachowaniem najwyższych standardów. Nowy efekt Kirka Hammetta DARK BLOOD dostępny będzie od połowy grudnia.

Strona producenta: https://khdkelectronics.com/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------