UDOSTĘPNIJ

Leszek Cichoński, znany od wielu lat gitarzysta bluesowo-rockowy, wokalista, edukator i animator kultury gitarowej wybrał dla siebie procesor wokalny TC-Helicon Duplicator.

Większość z Czytelników zapewne kojarzy Leszka jako wyśmienitego gitarzystę, jednak coraz częściej można Go ujrzeć również z mikrofonem. TC-Helicon Duplicator to urządzenie dublujące głos wokalisty, w łatwych do wysterowania interwałach, a jego możliwości rozszerza moduł Reverb z trzema stylami pogłosu oraz korektor intonacji, dociągający dźwięk do najbliższego półtonu. Urządzenie automatycznie reguluje czułość wejściową, ustawia EQ, bramkę szumów, de-esser i kompresję, zaś korzystanie z mikrofonów pojemnościowych umożliwia pokładowe zasilanie phantom +24V.

Duplicator wyposażono złącze USB umożliwiające komunikację z komputerem i darmowym oprogramowaniem VoiceSupport.

Leszka Cichońskiego z gitarą oraz mikrofonem będzie można zobaczyć i usłyszeć już 1 maja na rynku we Wrocławiu podczas próby bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa w jednoczesnym odegraniu na jak największej ilości gitar piosenki „Hey Joe” z repertuaru Jimiego Hendrixa.

Swój występ potwierdzili m.in. CRANBERRIES, GREG KOCH BAND i DOG EAT DOG. W imieniu Pana Leszka jak i własnym serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy Festiwal.

http://heyjoe.pl/
http://leszekcichonski.pl/
http://tc-helicon.com
www.soundtrade.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------