UDOSTĘPNIJ

Współpraca między Line 6 i Yamaha Guitar Development oraz gitarzystą grupy Twelve Foot Ninja (Steve „Stevic” MacKay) zaowocowała nową gitarą z rodziny Variax: Line 6 Variax Shuriken.

Limitowany model Line 6 Variax Shuriken to barytonowa gitara o menzurze równej 27 cali wyróżniająca się zupełnie nowym kształtem korpusu i wykorzystująca technologię modelowania Variax HD. Te i inne cechy sprawiają, że instrument wyróżnia się niespotykaną wszechstronnością zarówno w studiu jak i na scenie. Dzięki dłuższej skali gitara znajdzie uznanie w oczach gitarzystów używających grubszych strun i niższych strojów. Pozwala też uzyskiwać bardziej precyzyjne dźwięki, a do tego należy jeszcze dodać alternatywne stroje, które oferuje technologia Variax.

Line 6 Variax Shuriken
Line 6 Variax Shuriken

Tak jak wszystkie gitary z rodziny Variax także Shuriken daje dostęp do symulacji różnych instrumentów elektrycznych i akustycznych, opartych na konkretnych modelach. W tym konkretnym instrumencie dostępne są także presety przygotowane przez Steve’a MacKaya. Oczywiście do dyspozycji mamy też bardziej tradycyjne rozwiązania jak chociażby humbucker umieszczony przy mostku.

Variax Shuriken może być wykorzystywany w dowolnym setupie gitarowym ale oczywiście swoje pełne oblicze ukaże współpracując z multiefektami i innymi urządzeniami wykorzystującymi technologię modelowania (Helix, POD HD, Firehawk), do czego jest właśnie w pełni zoptymalizowany. Pierwsza partia tego instrumentu będzie ograniczona ilościowo.

Więcej informacji: http://line6.com/variax-modeling-guitars/shuriken/

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------