UDOSTĘPNIJ

Warszawa, 17.03.2017 – Me And That Man to projekt stworzony przez Nergala i Johna Portera. Ich wspólna płyta, zatytułowana Songs Of Love And Death ukaże się na całym świecie 24 marca 2017 roku nakładem angielskiej firmy Cooking Vinyl, za dystrybucję w Polsce odpowiada Wydawnictwo Agora. Użytkownicy TIDALA mogą jednak posłuchać całego albumu przedpremierowo już teraz pod adresem: https://tidal.com/artist/8423188.

Na użytkowników serwisu TIDAL czeka niespodzianka. Wszystkie osoby korzystające z platformy, mogą zapoznać się z pierwszym dokonaniem projektu Me And That Man już dzisiaj, czyli na tydzień przed jego oficjalną premierą. Album Songs Of Love And Death, który ukaże się 24 marca 2017 roku, jest wynikiem współpracy Adama Nergala Darskiego i Johna Portera. Artyści do zespołu zaprosili również uznane na polskim rynku nazwiska: Wojtka Mazolewskiego (bas i kontrabas) oraz Łukasza Kumańskiego (instrumenty perkusyjne). Z kolei jeden z singli – Cross My Heart and Hope to Die, powstał przy współpracy z Czesławem Mozilem, Kevem Foxem i Piotrem z Figo Fagot. Album grupy składa się z 14 utworów będących mieszanką bluesa, rocka i alternatywy, a wśród swoich inspiracji twórcy wymieniają takich artystów, jak Johnny Cash, Nick Cave, Mike Ness czy Tom Waits.

Do tej pory Adam Nergal Darski, wokalista metalowego zespołu Behemoth, znany był z dużo bardziej ekstremalnych projektów. Grupa Me And That Man, którą współtworzy z Johnem Porterem, ukazuje zupełnie nowe oblicze artysty. Wcześniejszy dorobek Nergala dostępny jest w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/artist/24058.

John Porter to z kolei postać niezwykle zasłużona dla polskiej sceny muzycznej, na której jest obecny jest już od blisko 40 lat. Dlatego też śmiało można go nazwać weteranem polskiej muzyki rockowej. Oprócz licznych dokonań solowych na swoim koncie ma również współpracę z takim artystami jak Kora, Marek Jackowski czy Anita Linpicka. Jego dotychczasowy dorobek artystyczny można znaleźć w serwisie TIDAL pod linkiem: https://tidal.com/artist/6121207.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------