Strona główna Newsy Myrkur prezentuje wideo do „Ulvinde”

Myrkur prezentuje wideo do „Ulvinde”

502
0
UDOSTĘPNIJ

Amalie Bruun, znana szerzej jako Myrkur, jedna z gwiazd tegorocznego Metal Hammer Festivalu, zaprezentowała nowy klip do utworu „Ulvinde” pochodzącego z nadchodzącej płyty „Mareridt”. Teledysk, który możecie obejrzeć poniżej, wyreżyserował Mats Ek. Jak sami zobaczycie, pełno w nim pięknych obrazów skandynawskiej przyrody. Sama Myrkur przyznaje, że w otoczeniu natury czuje się najlepiej, a w obecnym zabieganym życiu nie do końca się odnajduje (przeczytacie o tym więcej w naszym wywiadzie z Amalie, który ukaże się wkrótce).

„Ulvinde” jest drugim singlem z nadchodzącego krążka „Mareridt”, który ukaże się nakładem Relapse 15 września. Tytuł oznacza „koszmar”: „Ta płyta jest po części albumem koncepcyjnym. Każda z piosenek została napisana na podstawie jakiegoś koszmaru. Trzymałam przy łóżku notatnik i kiedy budziłam się w nocy ze strachu po koszmarze, a w ciągu ostatnich dwóch lat miałam ich mnóstwo, zapisywałam po prostu jakiś ciąg myśli, symboli i cały strumień świadomości, jaki miałam w głowie. A potem zamieniałam to na piosenki”.

 


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTech 21 Acoustic Fly Rig – multiefekt akustyczny
Następny artykułHologram Dio w Progresji
Jakub Milszewski - dziennikarzem muzycznym został jak wszyscy dlatego, że nie nauczył się na niczym grać, co nie przeszkadzało mu w graniu i śpiewaniu. W "TopGuitar" odpowiada za Garaż, ale zdarza mu się pogadać z tym i owym. Pojawia się na Anywhere.pl, w "Live&Travel" i na Kvlt.pl. Występował z Ennio Morricone, zdobył złoty medal na Olimpiadzie Chóralnej, gra na basie, dorabiał rysowaniem komiksów i kopaniem rowów.