UDOSTĘPNIJ
Na targach NAMM 2016 firma Zoom zaprezentowała kilka interesujących nowości z dziedziny muzyki i multimediów.

ZOOM G5N

ZOOM_G5n_v1cGitarzystów najbardziej zainteresuje najnowszy multiefekt Zoom G5N. Urządzenie oferuje emulacje brzmienia 5 autentycznych wzmacniaczy i 5 różnych kolumn gitarowych, 68 efektów (w tym oprócz typowych stompboksów także unikalne połączenia efektów, takie jak Seq Filter, Gold Drive, Reverse Delay, HD Hall i OSC Echo), a także funkcję loopera (do 80 sekund nagranej pętli stereo lub mono), automat perkusyjny i wbudowany tuner. Łańcuchy efektowe i zestawy brzmień można tworzyć dzięki intuicyjnemu i łatwemu w obsłudze panelowi lub w aplikacji na komputerze i załadować je do multiefektu przez USB.

Zoom G5N może być użyty w połączeniu z wzmacniaczem gitarowym, podłączony bezpośrednio do konsolety mikserskiej lub służyć jako interfejs audio do nagrywania.

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak

ZOOM_ARQ-2To zagadkowo wyglądające urządzenie jest nietypowym, zupełnie nowym i oryginalnym narzędziem do tworzenia muzyki. Zoom ARQ Aero Rhythmtrak składa się z modułu bazowego i zdejmowanego pierścienia, które wspólnie tworzą nowoczesny rodzaj maszyny perkusyjnej, sekwencera, syntezatora, loopera i kontrolera MIDI w jednym.

Sam pierścień można także wykorzystać do sterowania parametrami brzmienia poprzez wykonywanie ruchów w powietrzu. Daje to niezwykłe możliwości kreowania dźwięku w czasie rzeczywistym, a przy okazji stwarza widowiskowy efekt podczas występów na żywo.

ZOOM Q4n

ZOOM_Q4n_v3
Kolejna generacja kamer wideo zintegrowanych z wysokiej jakości rejestratorem audio. Umożliwia nagrywanie filmów wideo w maksymalnej rozdzielczości 2034 x 1296 (3M HD) i jakości 24bit/s, a fabryczne presety ułatwią pracę w różnych warunkach oświetleniowych. Wbudowana para mikrofonów stereo może działać w układzie AB lub XY, rejestrując dźwięk w formacie WAV w jakości 96 kHz, 24-bit. Odporność na poziom dźwięku do 140 dB SPL umożliwia nagrywanie nawet w głośnym otoczeniu (np. na koncertach) bez zniekształceń. Do Zoom Q4n można również podłączyć zewnętrzny mikrofon, a także słuchawki do bezpośredniego monitorowania sygnału wejściowego.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------