UDOSTĘPNIJ
Orange Amplification urzeczywistnił marzenie basistów w postaci premiery analogowej serii headów OB1 w czasie zeszłorocznego show NAMM. W tym roku zapremierował z nowym Orange OB1-300 Combo.

Ten najnowszy wynalazek oddaje pozornie uniwersalny charakter headów OB1 za pomocą 15-calowego, znakomitego, neodymowego drivera w kolumnie z wentylem. Ten format combo idealnie pasuje do wielobrzmieniowej platformy OB1 z wewnętrznym głośnikiem wykorzystującym natychmiastowy atak wzmacniacza. Nawet w skrajnych przypadkach szeroko zakrojonej regulacji brzmienia OB1-300 Combo pozostaje bezbłędnie skoncentrowany, oferując wszystko, począwszy od starodawnego mielenia do głębokiego, współczesnego zamiatania. Prawdziwe piękno Combo OB1-300 leży w jego zdolności przechodzenia od poziomu zaawansowanego do rozstrojonego za pomocą obrotu pokrętła lub nadepnięcia stopą. Urządzenie znajduje się w obudowie idealnej zarówno do sypialni, baru, jak i na dużą scenę.

Kluczem do wyjątkowego brzmienia urządzenia OB1-300 Combo jest obwód przełączalny za pomocą nóg, który sprawia pozory kontrolowanego wzmocnienia i zwiększonej zawartości harmonicznej w górnych rejestrach sygnału wejściowego. Niższe częstotliwości oraz czysty sygnał pozostają ciepłe i klarowne zupełnie jak w konfiguracji ‚podwójnego wzmacniacza’, co pozwala basistom na stworzenie niesamowitego, pełnozakresowego brzmienia. Seria OB1 headów wzmacniaczy zdobyła już uznanie krytyków. Premier Guitar zaklasyfikował go jako „wyjątkowo dobry produkt”, którego „brzmieniowe korzyści przewyższają wielu jego współczesnych odpowiedników”. W celu uzyskania dalszych informacji należy odwiedzić stronę internetową: https://orangeamps.com/.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------