Strona główna Newsy NAMM Show 2015: Gibson Les Paul Reference Monitors

NAMM Show 2015: Gibson Les Paul Reference Monitors

3727
0
UDOSTĘPNIJ

W hołdzie Les Paulowi, który swoimi innowacyjnymi projektami wniósł wielki wkład w rozwój gitary elektrycznej oraz nagrywania wielośladowego, firma Gibson przedstawia nowe monitory studyjne Les Paul Reference Monitors.

Inżynierowie dźwięku, producenci, artyści i fani muzyki, którzy cenią wysokiej jakości dźwięk – wszyscy oni potrzebują dobrych monitorów, na których mogą polegać podczas pracy i których brzmieniem mogą się cieszyć podczas słuchania ulubionej muzyki.

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie produkcji instrumentów muzycznych, a także kolumn głośnikowych studyjnego i domowego użytku, korporacja Gibson Brands postanowiła wprowadzić na rynek zupełnie nowy produkt w postaci linii monitorów referencyjnych przeznaczonych do profesjonalnej pracy z dźwiękiem oraz słuchania muzyki w domu.

Składając hołd jednemu z największych innowatorów w dziedzinie tworzenia i nagrywania muzyki, Gibson Les Paul Reference Monitors spełniają zarówno najwyższe wymogi techniczne i konstrukcyjne stawiane przez dzisiejszy przemysł pro audio, jak i nawiązują pod względem designu do gitar opatrzonych imieniem tego samego słynnego patrona.

Monitory dostępne będą w trzech różnych rozmiarach i kilku klasycznych wersjach kolorystycznych, takich jak cherry, tobacco sunburst i cherry sunburst.

Poniżej możecie obejrzeć filmik z NAMM Show 2015, gdzie monitory miały swój debiut:

Więcej o targach NAMM Show na stronie http://topguitar.pl/namm-show/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------