UDOSTĘPNIJ

Długo wyczekiwany, ostatni brakujący element układanki w serii efektów modulacyjnych od TC Electronic, a mianowicie Pipeline Tap Tremolo, został kilka dni temu oficjalnie zaprezentowany i trafi do sprzedaży w przeciągu miesiąca. 

Nowy stomp-box od TC Electronic daje pełny zakres modulacji typu tremolo, począwszy od trybu vintage, odzwierciedlającego old-schoolowe, subtelne brzmienia tremolo z klasycznych amerykańskich wzmacniaczy, aż po nowoczesną i bardziej „kwadratową” wersję tego efektu w trybie square.

Urządzenie zostało wyposażone również w trzeci tryb, oparty o innowacyjną technologię TonePrint, dobrze znaną z innych efektów firmy TC Electronic. Z jego pomocą możemy „wgrać” do naszego Pipeline Tap Tremolo dowolne brzmienie z biblioteki aplikacji TonePrint lub stworzyć w edytorze i zapisać własną wizję brzmienia tego efektu.

Jak sama nazwa wskazuje we wszystkich trybach o tempie modulacji możemy decydować bezpośrednio za pomocą przycisku tap-tempo, a ponadto potencjometrów speed, depth oraz volume i w ten sposób szybko dostosować go do naszych indywidualnych potrzeb.

Czwarty potencjometr oprócz gotowych 6 wariantów rytmicznych, na których opiera się modulacja, umożliwia nam też w trybie custom zaprogramowanie aż do 4 taktów różnych układów wartości rytmicznych, co jeszcze bardziej poszerza rozpiętość możliwości tego małego efektu.

Więcej informacji na stronie producenta: http://www.tcelectronic.com/pipeline-tap-tremolo/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------