Strona główna Newsy Peavey 6505 MH Mini Head

Peavey 6505 MH Mini Head

5292
0
UDOSTĘPNIJ

Jedną z nowości prezentowanych przez Peavey na targach NAMM Show 2015 jest kompaktowy wzmacniacz gitarowy 6505 MH Mini Head.

Hołdujący tym samym wartościom, co pozostałe wzmacniacze z popularnej serii 6505, nowy model 6505 MH dostarcza tej samej jakości potężny, nasycony, ostry i agresywny sound, tyle że w mniejszym i bardziej poręcznym opakowaniu. Jest to konstrukcja w pełni lampowa (2 × EL84 w końcówce, 3 × 12AX7 w preampie) o mocy 20 W z możliwością jej zmniejszenia do 5 lub 1 W. Dwa kanały z oddzielną regulacją Pre-Gain i Post-Gain mają wspólną korekcję, kontrolę Resonance i Presence, pogłos i pętlę efektów.

Wbudowany układ TSI (Tube Status Indicator) monitoruje na bieżąco pracę lamp i w razie konieczności wskazuje, która z nich powinna zostać wymieniona. Wyjścia głośnikowe obsługują kolumny 8 i 16 Ohm, a specjalnym przełącznikiem możemy odciąć idący na nie sygnał. W studiu i na scenie docenimy wyjście XLR z systemem MSDI (Microphone Simulated Direct Interface), a do grania i nagrywania w warunkach domowych ten sam sygnał możemy wypuścić przez USB lub wyjście słuchawkowe.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------