UDOSTĘPNIJ

W czasie tegorocznych zimowych targów NAMM, firma Martin zaprezentowała trzy nowe modele ukulele –Style 3 Centennial Uke, Style 1 Centennial Uke, oraz 0X Uke Bamboo Natural.

Style 3 Centennial Uke – to sopranowe ukulele wyprodukowano w limitowanej liczbie 100 instrumentów na cały świat. Model ten jest praktycznie w całości wykonany z litego mahoniu. Wyjątkiem jest hebanowa podstrunnica, na której umieszczono markery w kształcie diamentów i kwadratów, wykonanych z muszli abalone. Oprócz tego mamy siodełko i strunnik z kości, oraz dopasowany, twardy futerał w komplecie. Bez cienia wątpliwości jest to przepiękny instrument z najwyższej półki.

Style 1 Centennial Uke – to sopranowe ukulele również wyprodukowane w limitowanej liczbie 100 sztuk na cały świat. Płyta wierzchnia, oraz boki i tył instrumentu wykonane zostały z mahoniu, natomiast podstrunnica oraz mostek z drewna morrado. Oprócz tego mamy niklowane klucze, siodełko i strunnik black tusq, oraz miękki pokrowiec w komplecie. Pomimo dość surowego wyglądu jest to ukulele bardzo wysokiej klasy.

0X Uke Bamboo Natural – to unikalne sopranowe ukulele zostało wykonane w większości z wzorzystego laminatu HPL (High pressure laminate) drewna bambusowego (płyta wierzchnia, bok i tył). Podstrunnica oraz mostek wykonane zostały z egzotycznego drewna sipo. Instrument ten jest, poza naturalnym wykończeniem, dostępny również w innych wariantach kolorystycznych: czerwonym, zielonym, oraz niebieskim – wszystkie z wyraźnie zarysowanym bambusowym wzorem drewna. Jest to najtańszy, spośród wszystkich trzech modeli, jednak nadal w pełni profesjonalny instrument.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------