UDOSTĘPNIJ

Firma Supro przedstawia nowość w swojej ofercie – trzy efekty typu stompbox nie tylko przywołujące klimat lat 60., ale też oferujące nowatorskie podejście do kształtowania brzmienia:

1305 Drive oferuje ciepły, gęsty i treściwy overdrive oraz wyjątkową konstrukcję wewnętrznego układu, obejmującą transformator wyjściowy. To jak najprawdziwszy wzmacniacz Supro w miniaturowym wydaniu, leżący u twoich stóp!

 

1304 Fuzz łączy w sobie charakterystykę najbardziej popularnych i kultowych efektów tego rodzaju, takich jak Big Muff, Tone Bender czy Fuzz Face. Pierwszy stopień wzmocnienia oparto na starego typu tranzystorze germanowym, a drugi na krzemowym, by otrzymać wyjątkową miksturę o oryginalnej recepturze spod znaku Supro.

 

1303 Boost wykorzystuje tranzystor J-FET i pozwala na podbicie głośności nawet o 20 dB bez zniekształceń sygnału. Ma też wbudowany filtr górno- oraz dolnozaporowy, umożliwiający dodatkowo ingerencję w barwę dźwięku.

 

Każdy z powyższych efektów montowany jest ręcznie w zakładzie Supro w USA, zamknięty jest w mocnej, aluminiowej obudowie z łatwym dostępem do komory baterii (przewidziane również zasilanie sieciowe 9–18 V) oraz wejście na pedał ekspresji do płynnej zmiany parametrów brzmienia w czasie gry.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------