UDOSTĘPNIJ

Firma Martin odnotowała niedawno wyprodukowanie dwóch milionów gitar. By uczcić tę okazję, zbudowano specjalny, dwumilionowy model o klasycznym kształcie dreadnought, który nie tylko jest wcieleniem najlepszych lutniczych tradycji, kultywowanych od pokoleń w rodzinie Martinów, ale i przykładem najwyższego kunsztu gitarowego wzornictwa.

Korpus i podstrunnicę instrumentu pokrywają liczne, misternie wykonane inkrustacje, osnute wokół motywu czasu – stąd elementem przewodnim są koła zębate, jakie można znaleźć w zegarkach.

Oprócz bogato zdobionego egzemplarza dwumilionowego – który nie jest na sprzedaż i zajmuje zaszczytne miejsce w muzeum Martina, zaraz obok równie wystawnego modelu milionowego – wyprodukowano także model D-200 o nieco mniej rozbudowanych, lecz nie mniej okazałych zdobieniach, który dostępny będzie do kupienia w limitowanej edycji 50 egzemplarzy.

W komplecie z każdym takim instrumentem, w dołączonym do niego aluminiowym futerale znajdzie się ekskluzywny zegarek marki Roland G. Murphy.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------