Strona główna Newsy Newsy sprzętowe Gitary Traveler – nowości na wiosnę 2017

Gitary Traveler – nowości na wiosnę 2017

700
0
UDOSTĘPNIJ

Oto porywające nowości Travaler Guitar, które pojawią się tej wiosny:

1) Elektryczne gitary Traveler

Travelcaster

Inspirowany ponad 60-letnią tradycją i dziedzictwem, najnowszy Traveler Travelcaster to pełnowymiarowa gitara o menzurze 25 1/2”. Przy wadze 2,35 kg i całkowitej długości 85,7 cm, Travelcaster oferuje poręczność bez strat na grywalności. Gitara jest wyposażona w 3 przetworniki single coil, 1 kontroler głośności, 2 kontrolery barwy, 5-pozycyjny przęłącznik przetworników i chromowane klucze 14:1. Główka z 3 kluczami po obu stronach i dwupunktowy mostek tremolo zwiększają stabilność stroju a stalowy mostek i kościane siodełko dają więcej sustainu i pełniejsze brzmienie.

Travelcaster urzeka również 22 tradycyjnymi progami medium jumbo, topolowym korpusem i klonowym gryfem. W zestawie jest także pokrowiec Traveler Guitar deluxe. Gitara jest dostępna w czarnym wykończeniu na wysoki połysk z podstrunnicą z palisandru lub w kolorze retro surf green z podstrunnicą z klonu. Travelcaster nawiązuje do tradycji, jednocześnie oferując innowacyjną, nowoczesną i mobilną alternatywę dla gitarzystów, którzy często podróżują. Instrument będzie dostępny od kwietnia.

Sugerowana cena detaliczna gitary Travelcaster Deluxe (kolor czarny lub surf green) wynosi, wliczając VAT, 1905,34 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/travelcaster-deluxe-surf-green

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/travelcaster-deluxe-black

Traveler LTD EC-1

Pionierzy budowy gitar – ESP i marka Traveler zawiązały niespotykaną do tej pory współpracę, by zaprezentować Ci gitarę Traveler LTD EC-1 o pełnej menzurze (24 ¾”), wzorowaną na najlepiej sprzedających się modelach LTD EC. Udane wykończenie inspirowane modelami LTD i innowacyjne rozwiązania czynią z tej gitary świetny instrument podróżny dla gitarzystów wiernych marce ESP. Zaprojektowany pod ESP, aktywny humbucker daje wyraźne brzmienie i żywą artykulację, dodatkowo podreśloną przez stronę wizualną instrumentu. Gitara Traveler LTD EC-1 posiada rzeźbiony, mahoniowy korpus archtop, blokowane klucze, złoty, anodyzowany osprzęt, korpus fasetowany przy gryfie (ułatwiający dostęp do wyżych progów), regulowany mostek w stylu tune-o-matic, 6-warstwowy binding, bindowany gryf i inkrustacje na podstrunnicy w stylu LTD.

Stworzony przez Travelera system strojenia In-Body Tuning™ jest oparty na standardowych kluczach umieszczonych w korpusie, dzięki czemu główka nie jest potrzebna. W efekcie wrażenia z gry są takie jak przy graniu na gitarze o pełnej skali, pomimo że instrument jest 24% krótszy i 29% lżejszy niż model pełnowymiarowy. Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy Traveler Guitar V2, pozwoli Ci grać na wysokiej głośności nie budząc sąsiadów. Przełączaj między kanałami clean, boost, overdrive i distortion używając przełącznika z odsłuchem w słuchawkach lub na ulubionym wzmacniaczu. Gitara posiada także wejście aux, do którego możesz podpiąć sprzęt mobliny i grać do ulubionych utworów.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Guitar LTD EC-1 wynosi, wliczając VAT, 3970,08 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ltd-ec-1-vb

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ltd-ec-1-white

Traveler Ultra Light Electric Black Maple (wersja leworęczna)

Gitara Ultra Light Electric to najmniejsza i najlżejsza gitara elektryczna o pełnej skali, jaka jest dostępna na rynku. Posiada dwurzędowy humbucker o wysokim poziomie sygnału i lekkie, odłączane oparcie na udo. Gitara waży jedynie 1,36 kg i mierzy zaledwie 71 cm. Gitara Ultra-Light pasuje do dołączonego do zestawu pokrowca, który z łatwością mieści się do samolotowych schowków na bagaż podręczny. Traveler Guitar Ultra-Light Electric to świetne rozwiązanie dla podróżujących gitarzystów, którzy poszukują najmniejszej i najlżejszej altenatywy swojego instrumentu. Gitara będzie dostępna w wersji leworęcznej od końca czerwca.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Ultra Light Electric Black Maple LEFT wynosi 1905,34 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/electric/item/ultra-light-electric-black-left-handed

2) Akustyczne gitary Traveler

Traveler Acoustic AG-450EQ Sunburst – z systemem Preamp/EQ

Gitara Traveler Acoustic AG-450EQ to najbardziej kompaktowa elektro-akustyczna gitara podróżna na rynku. System strojenia tych gitar (Streamline) eliminuje konieczność posiadania główki, czyniąc gitarę 20% mniejszą i 36% lżejszą niż pełnowymiarowy akustyk, zapewniając jednak wrażenia z gry na gitarze full-scale, do których tak przywykłeś. Co więcej, zmodyfikowany układ żebrowania daje więcej głośności i klarowności niż oczekiwałbyć od gitary podróżnej. W dodatku model AG-450EQ posiada specjalnie przystosowany preamp marki Shadow o brzmieniu tak wdzięcznym, że mógłbyś przysiąc iż grasz na gitarze full-scale. Preamp działa również na słuchawkach i posiada tuner oraz wejście aux 3,5 mm umożliwiające grę wraz z muzyką z odtwarzacza mp3.

AG-450EQ posiada lity świerkowy top oraz mahoniowy tył i boki, płytę wierzchnią o podpalanym wykończeniu na wysoki połysk, czarny, mahoniowy spód z trójwarstwowym, białym bindingiem i anodyzowany osprzęt o barwie antycznego brązu. Ta gitara to świetne rozwiązanie dla podróżujących gitarzystów chcących grać na instrumencie o pełnej menzurze i poszukujących kompaktowej gitary akustycznej. Z nową gitarą AG-450EQ marki Traveler możesz poczuć przyjemność z gry na akustyku gdziekolwiek się znajdujesz. Gitara, zapakowana w dołaczony pokrowiec Deluxe z łatwością zmieści się do samolotowych schowków na bagaż podręczny. Będzie dostępna pod koniec czerwca.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Acoustic AG-450EQ Sunburst – w. Preamp/EQ-System wynosi 3070,08 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/acoustic/item/traveler-acoustic-ag-450-eq

Traveler Acoustic CL-3EQ Natural – z cutawayem Preampem/EQ

CL-3EQ to najwyższej klasy gitara ¾ pełna funkcji, których gitarzyści z pewnością oczekują od gitary marki Traveler. Instrument posiada mahoniowy gryf i boki oraz lity świerkowy top, niższy cutaway i fasetowany top dając maksymalny komfort i grywalność. Przenieś swoją grę na wyższy poziom z wbudowanym przetwornikiem Shadow Nanoflex, współpracującym z preampem
Shadow custom, wbudowanym tunerem i wzmacniaczem słuchawkowym najnowszej technologii. Ten wzmacniacz posiada także wejście aux – możesz więc grać do ulubionych utworów. CL-3EQ ma niepozorne wymiary, ale jego brzmienie, barwa i nowoczesne funkcje są naprawdę wielkie.

Sugerowana cena detaliczna gitary Traveler Acoustic CL-3EQ Natural – z cutawayem Preampem/EQ wynosi 2540,61 PLN.

http://www.travelerguitar.com/guitars/acoustic/item/traveler-acoustic-cl-3eq

Więcej informacji znajdziesz na:
www.travelerguitar.com
www.w-distribution.de


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------