UDOSTĘPNIJ

Oferowane przez firmę Tech 21 urządzenia z serii Fly Rig to profesjonalne i przede wszystkim poręczne w podróży jednostki akustyczne przeznaczone do występów na żywo i nagrań studyjnych. Najnowszy w tej linii model, multiefekt akustyczny – Tech 21 Acoustic Fly Rig – to prawdziwie wszechstronne urządzenie dla wszystkich gitarzystów akustycznych.

Sercem urządzenia, podobnie jak w przypadku pozostałych modeli z tej serii, jest analogowy obwód SansAmp. Korektor półparametryczny oznacza możliwość szerokiego regulowania ogólnego brzmienia. Zintegrowany filtr pasmowo-zaporowy można ustawić w zakresie od 70 Hz do 350 kHz, żeby wyeliminować efekt sprzężenia zwrotnego i nieczystego basu. Działający w zakresie od 16 kHz do 1,5 kHz filtr niskoprzepustowy wycisza ostre częstotliwości i artefakty.

Funkcja wzmocnienia sygnału umożliwia podbicie sekcji solowych maksymalnie do 12 dB, a zintegrowany wzmacniacz średniozakresowy gwarantuje czyste i precyzyjne brzmienie.

Analogowy kompresor brzmi niesamowicie ciepło i muzycznie. Efekty pogłosu i opóźnienia, jak również wbudowany tuner, czynią zamknięty w solidnej metalowej obudowie multiefekt akustyczny Fly Rig najlepszym wyborem dla znających się na rzeczy gitarzystów.

Tech 21 Acoustic Fly Rig
Tech 21 Acoustic Fly Rig

Dodatkowe funkcje Tech 21 Acoustic Fly Rig

• Funkcja Phase Flip odwraca fazę sygnału o 180°, żeby stłumić efekt sprzężenia zwrotnego
• 4,7-megaomowe wejście Jack dla optymalnego odbioru przystawek piezoelektrycznych
• Wyjście XLR z przełącznikiem uziemienia i gniazdem wyjścia Jack
• Przełącznik słuchawkowy do odsłuchu w słuchawkach
• Solidna, gotowa do podróży metalowa obudowa
• W zestawie zasilacz 9V DC, 200mA

Multiefekt akustyczny Tech 21 Acoustic Fly Rig będzie dostępny od listopada 2017 roku.

Dystrybutor: SoundService

Producent: Tech 21

Tech 21 została założona przez B. Andrew Bartę. Andrew wieczorami pracował jako muzyk grający z podkładem elektronicznym, a w ciągu dnia zarabiał naprawianiem i modyfikowaniem wzmacniaczy. W ten sposób stworzył SansAmp – pierwszy produkt Tech 21.

Było to coś, czego sam potrzebował jako muzyk – emulator wzmacniacza lampowego, który można było podłączyć bezpośrednio do miksera lub konsolety, z pominięciem samego wzmacniacza. Początkowo Andrew nie zamierzał jednak zająć się produkcją sprzętu. Próbował sprzedać technologię innym firmom, ale te nie były nią zainteresowane. Andrew nie dał za wygraną i postanowił samemu wprowadzić swój wynalazek na rynek. Tak właśnie powstał Tech 21.


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------