Strona główna Newsy TopStudio – wrzesień 2012

TopStudio – wrzesień 2012

796
0
UDOSTĘPNIJ

Jak wykonać prawidłowy miks w domowym studiu nagrań? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie we wrześniowym odcinku studyjnych porad Krzysztofa Błasia w TopSudio.

Jeśli regularnie czytujecie TopSudio, to wraz z Krzysztofem Błasiem dotarliście właśnie do jednego z najważniejszych momentów w tworzeniu waszej płyty – miksu. O ile do tego momentu wszystko jeszcze można poprawić, o tyle później zrobić się da już niewiele… Miksowanie jest niełatwą sztuką, do której potrzeba dobrego ucha, odpowiedniego sprzętu i przede wszystkim doświadczenia uzyskanego podczas wielu godzin pracy, dlatego nie zrażajcie się pierwszymi wynikami – ważne, żeby każde kolejne były lepsze.

Nie ma uniwersalnych zasad miksowania, które zapewnią wam sukces – każde nagranie jest inne i wymaga odmiennego podejścia. Można jednak popełnić kilka błędów, które znacznie utrudnią i wydłużą pracę, dlatego we wrześniowym odcinku „Domowego Studia” autor spróbuje je odkryć, zanim narobicie sobie problemów.

W numerze także test przenośnego studia nagrań JamHub – innowacyjnego urządzenia, które zapewni nie tylko doskonały miks wszystkim członkom waszego zespołu, ale także ułatwi wam szybkie nagranie waszej muzyki!

Zapraszamy do lektury wrześniowego wydania TopStudia, dodatku do magazynu TopGuitar (TG 9/2012).

TopGuitar_58_wrzesien-2012_okladka TopStudio


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------