Strona główna Porady DIY, czyli zrób to sam TopStudio: Jak nagrać akustyczny zestaw bębnów?

TopStudio: Jak nagrać akustyczny zestaw bębnów?

1352
0
UDOSTĘPNIJ

W lipcowym odcinku TopStudio, dodatku do magazynu TopGuitar, czytelnicy mieli okazję poznać sposoby na łatwą i skuteczną rejestrację ścieżki perkusji. Jeżeli dysponujemy dodatkowym pomieszczeniem, które możemy zaadoptować do nagrań, możemy pokusić się o próbę rejestracji akustycznego zestawu bębnów. Jak? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w sierpniowym wydaniu TopStudia.

Temat nagrywania akustycznego zestawu perkusyjnego jest dość zawiły i żeby naprawdę uzyskać zawodowe rezultaty, potrzeba nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim doświadczenia. Nie bez powodu większość zespołów podczas nagrywania płyty często rejestruje perkusję w innym studiu, nawet na drugim końcu Polski. Są po prostu miejsca, gdzie nagrana perkusja brzmi najlepiej i czasem lepiej się przejechać, niż stracić na jakości nagrania. Mimo to warto spróbować nagrywać samemu, o ile oczywiście dysponujemy odpowiednimi warunkami. Na potrzeby demo takie nagrania mogą się okazać wystarczające, a być może końcowe rezultaty pozytywnie zaskoczą niejednego słuchacza.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do lektury sierpniowego wydania magazynu TopGuitar, w którym publikowany jest cykl artykułów Krzysztofa Błasia pt. „Domowe studio nagrań dla każdego”.
http://topguitar.pl/artysci-newsy/topguitar-sierpien-2012/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------