Strona główna Porady Porady muzyczne Dekalog gitarzysty w TopGuitar

Dekalog gitarzysty w TopGuitar

2245
0
UDOSTĘPNIJ

Opierając się na własnych doświadczeniach oraz wiedzy zdobytej od wielu uznanych muzyków, przedstawiamy dziesięć przykazań, które pomogą ci stać się lepszym gitarzystą.

Nie będziemy powielać wyświechtanych haseł typu „ucz się nut” albo „zacznij od gitary akustycznej”. Dekalog w TopGuitar to rzeczy absolutnie podstawowe i nieodzowne, bez których nawet najbardziej utalentowane dziecko szczęścia daleko nie zajdzie.

Chodzi tu nie tylko o to, żeby zrobić wrażenie na innych aspirujących muzykach, ale żeby przyćmić i pokonać ich w wyścigu do sławy, zwracając uwagę i przekonując do siebie słuchaczy, właścicieli klubów, jurorów na konkursach czy w końcu przedstawicieli wytwórni płytowej. Dlatego, oprócz samych umiejętności technicznych, które oczywiście są nieodzownym atrybutem dobrego instrumentalisty, warto zwrócić uwagę także na inne aspekty związane z graniem. Z myślą o czytelnikach TopGuitar Redakcja przygotowała dziesięć przykazań, które pomogą wam stać się lepszymi gitarzystami. Podstawą do jego stworzenia były własne doświadczenia oraz wiedza, jaką podzielili się TG uznani muzycy.

Październikowy TopGuitar dostępny jest w punktach sprzedaży prasy w całej Polsce, poprzez dystrybucję sieci kolporterów prasy (Empik, Ruch, In Medio, Kolporter oraz wybranych sklepach muzycznych), a także on line:

wersja drukowana:
topguitar.pl/produkt/topguitar-pazdziernik-2014/

tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/

TG_83_okladkatg


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------