Strona główna Porady Jak promować zespół Wrześniowa edycja DBZ Promuje Zespoły – jest zwycięzca!

Wrześniowa edycja DBZ Promuje Zespoły – jest zwycięzca!

1117
0
UDOSTĘPNIJ
Night Mistress

Wrześniową edycję konkursu DBZ Promuje Zespoły, organizowanego na profilu FB DBZ GUITARS Polska, wygrał zespół Night Mistress.

Night Mistress

O wyborze zadecydowali fani profilu, głosując w przygotowanej ankiecie. Twórczość zespołu można znaleźć na ich stronce myspace: www.myspace.com/nightmistressband oraz na profilu DBZ Guitars Polsk. We wrześniu za pomocą tylko samego profilu FB DBZ Guitars Polska o zespole dowiedziało się ponad 100 tys. osób. Dlatego zachęcamy gorąco do uczestnictwa! Więcej informacji na samym profilu. Wyniki edycji październikowej w połowie listopada.

DBZ Promuje Zespoły to akcja polegająca na promocji mało znanych polskich kapel w internecie za pomocą profilu FB marki DBZ i stron zaprzyjaźnionych mediów. Zabawa polega na tym, aby po zalogowaniu się na profil FB wysłać maila ze zgłoszeniem swojego zespołu. Co tydzień na profilu promowany jest jeden zespół, a raz na miesiąc fani DBZ wybierają zespół miesiąca. Wybór zespołu miesiąca zostanie wysłany do wszystkich liczących się magazynów i portali internetowych, tak aby jak największa pula osób mogła posłuchać kawałki, które gracie!

Sam profil DBZ ma oglądalność na poziomie 30-40 tys. osób także jest o co walczyć. Zapraszamy do udziału w akcji DBZ Promuje Zespoły!

http://www.facebook.com/pages/DBZ-Guitars-Polska/
www.dbzguitars.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------