Strona główna Porady Doktor G Renowacja starych sprzętów: prace tapicerskie

Renowacja starych sprzętów: prace tapicerskie

1730
0
UDOSTĘPNIJ

W lipcu, a więc w czasie urlopów i wolnego od szkoły, każdy ma jakieś plany i spędza czas tak, jak lubi, bo o to właśnie chodzi w trakcie wakacji. Co jeśli nie macie planów? Wraz z Doktorem A mamy dla was propozycję.

Artykuł kierujemy do wszystkich obecnych bądź przyszłych posiadaczy starych wysłużonych combo i headów. Tym, którzy planują dopiero zakup jakiegoś „oldschoola”, polecam odwiedzanie serwisów aukcyjnych, aby trafić na wzmacniacz sprawny, ale o wyglądzie zmęczonym przez koncerty i wiek. Dzięki takim zakupom można czasem za niewielkie pieniądze dostać solidnie brzmiący sprzęt. A z odrobiną cierpliwości oraz chęci można go w prosty sposób odnowić.

Pacjent, jakiego Doktor Amp bierze na warsztat w lipcu, to Mesa Boogie Mark III w wersji combo, czyli solidny klasyk, za którego w stanie kolekcjonerskim zapłacilibyśmy krocie, w dodatku ma on ciekawą historię. Aktualnie jest w posiadaniu trójmiejskiego zespołu Bielizna, a informacja, jaką otrzymałem od właścicieli, jest taka, że w posiadaniu tego combo był podobno Król Bluesa, czyli BB King.

W jaki sposób doprowadzić naszego pacjenta do stanu cieszącego oko (i portfel?) – zapraszamy do lektury lipcowego wydania TopGuitar!


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------