Strona główna Porady Zestawienie dla gitarzystów metalowych

Zestawienie dla gitarzystów metalowych

2764
0
UDOSTĘPNIJ

Ogólnopolska sieć salonów muzycznych Riff oferuje bardzo szeroki wybór instrumentów, wzmacniaczy i efektów, wśród których dosłownie każdy, niezależnie od reprezentowanego stylu muzycznego, stopienia zaawansowania czy zasobności portfela, może znaleźć coś dla siebie.

Aby pomóc wam w wyborze odpowiedniego sprzętu, przedstawiamy zestawy specjalnie dobrane tematycznie w różnych kategoriach cenowych. Na pierwszy ogień – narzędzia do siania dźwiękowej zagłady, czyli sprzęt dla metalowców. Prezentowane w zestawieniu produkty i ceny pochodzą z katalogu sklepu internetowego riff.net.pl.

Sprzęty i instrumenty podzielono na trzy grupy cenowe odpowiadające nie tylko waszym portfelom, ale umiejętnościom gry na instrumencie! Zestawienie znajdziecie w styczniowym wydaniu magazynu TopGuitar (TG 1/2015).

Najnowsze wydanie magazynu TopGuitar do nabycia w całej Polsce w sieci Empik i kioskach Ruchu, w internecie (http://topguitar.pl/sklep/), a także w wersji mobilnej na tablety i smartfony z systemem iOS (http://topguitar.pl/ios/) lub Android (http://topguitar.pl/android/).


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------