Strona główna Sprzęt Zabrzmij jak... Zabrzmij jak Zakk Wylde

Zabrzmij jak Zakk Wylde

2367
1
UDOSTĘPNIJ
Zakk Wylde_Zabrzmij_jak_TopGuitar kwiecien 2012

Tym razem na „Jazdę próbną” zapraszamy wraz z Zakkiem Wylde’em. Jego głównym hasłem w dziedzinie brzmienia jest: „w prostocie siła – człowiek, gitara i wzmacniacz”.

Zakk Wylde_Zabrzmij_jak_TopGuitar kwiecien 2012Grzegorz Ufnal prezentuje, jak możecie zbliżyć się do idiomu brzmienia jednego z najbardziej rozpoznawalnych gitarzystów na naszej planecie. I pomyśleć, że kiedyś Zakk Wylde jako niespełna dwudziestolatek pracujący na stacji benzynowej, a wieczorami grywającym w lokalnych klubach ze swoim zespołem, został zauważony przez dwóch fotografów. To od nich dowiedział się, że Ozzy szuka nowego gitarzysty. Przygotował demo, parę zdjęć, a wkrótce potem stał się ikoną gitary.

Ciekawi, co gra w duszy Zakka Wylde’a? No może tego przed wami nie odkryjemy… Ale zaprezentujemy wam kilka ciekawych zestawów, jakie mogą się wam przydać w poszerzaniu muzycznej świadomości.

 „Zabrzmij jak Zakk Wylde” znajdziecie w kwietniowym wydaniu magazynu TopGuitar (TG 4/2012): http://topguitar.pl/sprzet-newsy/topguitar-kwiecien-2012/


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

czerwcowe wydanie TopGuitar (TG 06/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------