UDOSTĘPNIJ

Sprzet_na_topie_logoW sierpniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar ukazał się test gitary elektroakustycznej Guild Westerly Collection F-150CE, który otrzymał redakcyjne wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Egzemplarz do testów dostarczył dystrybutor marki Guild w Polsce, firma Audiostacja. Zapraszamy na dedykowaną stronę firmy Audiostacja w portalu TopGuitar.Guild F-150CE NAT_1

Poniżej przedstawiamy fragmenty z testu, który przeprowadził Mikołaj Służewski, redaktor działu sprzętowego TopGuitar:

„Guild F-150CE jest bardzo wygodny w grze. Szyjka o nowocześniejszym, dość cienkim i szerokim przekroju daje niezwykłą swobodę. Chwytnia została doskonale wykończona, co tylko potęguje przyjemność z gry.”

Guild F-150CE NAT_3

„Dźwięk Guild F-150CE określić można po prostu jako wzorcowe brzmienie gitary akustycznej. Nieczęsto trafia się instrument tak pod tym kątem wyważony i spójny, a jednocześnie tak plastyczny.”

„To instrument dla tych, którzy szukają naprawdę rzetelnie zrobionej i rasowo brzmiącej gitary, od której oczekują nieco więcej niż od typowo budżetowych modeli, a jednak nie chcą jeszcze wchodzić w segment instrumentów typu masterbuilt i robionych na specjalne zamówienie. Guild Westerly Collection F-150CE to po prostu wysoka półka wśród przystępnych cenowo gitar.”

Strona dystrybutora: http://www.audiostacja.pl


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------