Strona główna Sprzęt Sprzęt na Topie Line 6 Sonic Port VX – test interfejsu audio

Line 6 Sonic Port VX – test interfejsu audio

4116
0
UDOSTĘPNIJ

Sprzet_na_topie_2015Testowany w styczniowym numerze Magazynu Muzyków TopGuitar interfejs audio z wbudowanymi mikrofonami Sonic Port VX firmy Line 6 otrzymał wyróżnienie „Sprzęt na Topie”. Sprzęt do testów dostarczył dystrybutor Line 6 w Polsce, firma Lauda Audio.

Poniżej prezentujemy kilka fragmentów z testu przeprowadzonego przez Mikołaja Służewskiego, redaktora działu sprzętowego TopGuitar, które mogą stanowić uzasadnienie przyznanej nagrody:

„Kompaktowe, mobilne interfejsy gitarowe już były, mikrofony pojemnościowe podłączane do komputera bezpośrednio przez USB – też, ale dwa w jednym? Najnowsze rozwiązanie Line 6 ucieszy tych wszystkich, którzy lubią upiec kilka pieczeni przy jednym ogniu, a przy tym lubią być w ruchu, nie przywiązując się zanadto do jednego miejsca.”

Line 6 Sonic Port_zdjecie_2

„Specjalizacja Line 6 w cyfrowym przetwarzaniu dźwięku, ze szczególnym nastawieniem na potrzeby gitarzystów, naturalną koleją rzeczy spowodowała, że firma ta stała się jednym z pionierów home recordingu.”

Line 6 Sonic Port_zdjecie_1

„W jednej niedużej obudowie dostajemy tak naprawdę trzy urządzenia: interfejs audio, kardioidalny mikrofon pojemnościowy oraz pojemnościową parę mikrofonów stereo. Cena poniżej tysiąca złotych za tak wielofunkcyjny sprzęt wydaje się bajecznie niska.”

Line 6 Sonic Port_3

Najnowsze wydanie magazynu TopGuitar do nabycia w całej Polsce w sieci Empik i kioskach Ruchu, w internecie (http://topguitar.pl/sklep/), a także w wersji mobilnej na tablety i smartfony z systemem iOS (http://topguitar.pl/ios/) lub Android (http://topguitar.pl/android/).


---------------------------------------------------------------------------

Najnowszy drukowany numer TopGuitar możesz kupić online:

sierpniowe wydanie TopGuitar (TG 08/2017).


Lub ściągnij wydanie na tablet/smartfon:
iOS: http://topguitar.pl/ios/
Android: http://topguitar.pl/android/


Zamów prenumeratę w promocji: http://topguitar.pl/sklep/

----------------------------------------------------------------------------